Lechintan Vlad

Fondator
Telefon: +40744975015
Email: rontransmar@gmail.com
Limbi vorbite: eng  eng  eng

FORMULAR DE CONTACT

Antispam

Echipa Rontransmar

Romania

Diana Lechintan

Marketing Manager
Telefon: 004075280766
Email: diana@transporturi-agabaritice.ro
Limbi vorbite: eng 

Dezso Kantor

Autorizații & escorte
Telefon: 0040752104220; 0040263348495
Email: dezso@transporturi-agabaritice.ro
Limbi vorbite: eng  eng  eng

Felix Temistocle

Service manager
Telefon: 0040749147480
Email: felix@transporturi-agabaritice.ro
Limbi vorbite: eng  eng  eng

Nicu Manciu

Car Fleet Manager
Telefon: 0040721220092
Email: nicu@transporturi-agabaritice.ro
Limbi vorbite: eng  eng

Ovidiu Horga

Economist
Telefon: 0040756103606; 0040263-348213
Email: ovidiu@transporturi-agabaritice.ro
Limbi vorbite: eng  eng

DATE COMPANIE ROMANIA

SC RONTRANSMAR SRL
Adresa:
Str.Principala Nr.320A, Loc.Uriu, Jud.Bistrita-Nasaud,
Cod Postal 427365, Romania
Telefon:
+40263 348495
Fax:
+40263 348489,
+40364 819739
E-mail:
rontransmar@gmail.com

Nelu Roman

Dispatcher
Telefon: 0040752104221
Email: nelu.roman@transporturi-agabaritice.ro
Limbi vorbite: eng  eng

Maxim Rurac

Dispatcher
Telefon: 0040742224858
Email: maxim@transporturi-agabaritice.ro
Limbi vorbite:  eng  eng  eng

Todor Ceuca

Dispatcher
Telefon: 0040722636388
Email: todor@transporturi-agabaritice.ro
Limbi vorbite:  eng  eng

Alina Roman

Economist
Telefon: 0040756103604; 0040263-348213
Email: alina@transporturi-agabaritice.ro
Limbi vorbite: eng  eng

Daiana Valean

Economist
Telefon: 0040756103606; 0040263-348213
Email: daiana@transporturi-agabaritice.ro
Limbi vorbite: eng  eng

DATE FISCALE

Cod unic de inregistrare fiscala:
RO18992017
Nr. de ordine in Registrul Comertului:
J06/616/2006

Echipa Rontransmar

Austria

Stingu Jan Christian

Transport Manager
Telefon: +43 670 606 33 36
Email: stingu@rontransmar.at
Limbi vorbite:  eng eng eng

DATE COMPANIE AUSTRIA

RONTRANSMAR GmbH
Adresa:
A-4209 Engerwitzdorf, Haidberg 23, Austria
Telefon:
+43 (0) 664 4325725
+43 (0) 670 6063336
E-mail:
hammer@rontransmar.at
stingu@rontransmar.at

Thomas Hammer

Head of branch office
Telefon: 004306644325725
Email: hammer@rontransmar.at
Limbi vorbite:  eng eng

DATE FISCALE

Firmenbuchnummer:
FN 478557 k
VAT/IU D-Nr:
ATU 72692124